Zadzwoń do nas:   698-848-355
Napisz do nas:   biuro@gazuj.pl
Jesteś tutaj: INSTALACJE

INSTALACJE AUTOGAZ LPG

  AUTOGAZ STAG

STAG to marka produktów najbardziej rozpoznawalna i najchętniej kupowana na rynku instalacji autogaz. Rozwiązania zastosowane w ofercie były i są pionierskie na skalę światową.


Sterownik LPG/CNG - do silników z bezpośrednim wtryskiem PB     

STAG 400 DPI to nowoczesny sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu, który umożliwia zasilanie gazowe wybranych modeli samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

lista kodów silników   TUTAJ


Sterowniki LPG/CNG - DIESELKME  NEVO-SKY

NOWATORSKA RODZINA SAMOCHODOWEJ ELEKTRONIKI LPG

Rodzina NEVO-SKY obejmuje sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX). Jest to innowacyjna, uniwersalna platforma przeznaczona do obsługi wszystkich rodzajów silników, bez względu na kod i markę silnika.
W sprzedaży oferowane są dwie linie produktów - NEVO-SKY oraz NEVO-SKY model 2. Pierwszą z nich cechuje bardzo duża uniwersalność, jednak są pewne silniki, do których system nie jest dedykowany. W przypadku drugiej można powiedzieć, że ograniczenia nie istnieją i obsłuży niemal każdy samochód (z trzy- lub czterocylindrowym silnikiem benzynowym).

RODZINA SAMOCHODOWEJ ELEKTRONIKI LPG/CNG

      

NEVO automotive CPU Rodzina sterowników sekwencyjnego wtrysku gazu NEVO powstała na bazie sprawdzonego i niezawodnego systemu DIEGO. Zaawansowana i najnowsza technologicznie konstrukcja oparta jest na dwurdzeniowym procesorze dedykowanym dla przemysłu samochodowego - AUTOMOTIVE - co ułatwia precyzyjne sterowanie procesem spalania paliwa LPG i CNG w nowoczesnych silnikach samochodowych.